ONOR LA DRAPEL! 25 octombrie 2016

0
1781

Felicitări cadrelor didactice, elevilor și părinților care astazi, 25 octombrie 2016, au dat cinstire eroilor neamului românesc cu ocazia aniversării Zilei Armatei Române și pentru implicarea în finalizarea cu succes a Proiectului de amplasare a catargelor de susținere a Drapelului Național și al Uniunii Europene”.

Mulțumim invitaților speciali: prefect PAUL NICOLAE PETROVAN – Instituția Prefectului Municipiului București, Director FLORICA VÎRLAN – A.U.I.P.U.S.P. Sector 1, director VALENTIN TĂNASE – Studioul de arte plastice Cercul Militar Național, Col. Rezervă GURĂU – Cultul Eroilor ”Regina Maria”, prof. MARCU GHEORGHIȚĂ, prof. LEPĂDATU NICOLETA – Liceul Teoretic Constantin Brâncoveanu”, pr. PAIZAN COSTEL, DUMITRESCU ION – Consiliul Reprezentativ al Părinților, MARINESCU BEATRICE – Asociatia de Părinți ”C.E.V.”

http://www.prefecturabucuresti.ro/?d=media&p=evenimente_recente#183

 

DISTRIBUIȚI