Acasă Galerii Foto 2018 Proiect educațional ”Din suflete curate de copii. Brăduțul centenar”

Proiect educațional ”Din suflete curate de copii. Brăduțul centenar”

Proiectul ”Din suflete curate de copii. Brăduțul Centenar-Îi împodobim și îi dăruim”  Ediția a V-a 2018.

Festivitatea aprinderii luminițelor din brazii împodobiți s-a desfășurat în data de 18.12.2018.

Mulțumirile noastre alese domnului Primar Dan Tudorache și domnului consilier Dragoș Florescu, pentru implicare și participare alături de elevi și cadre didactice.

Mulțumim tuturor elevilor, cadrelor didactice și părinților pentru că au dat dovadă încă o dată de participare activă, implicare și dorința de a-l aștepta împreună pe Moș Crăciun!

În data de 20.12.2018 a avut loc Festivitatea de prezentare a celor 24 de brazi împodobiți care au reprezentat în anul Centenar fiecare câte o personalitate a României.